З глибоким сумом повідомляємо про загибель Захисника України Василя ЗИЗНЯ

Дата: 07.08.2023 14:15

Понад рік, як мужні українські військовослужбовці захищають свою країну та ведуть запеклі бої проти російських загарбників, які принесли сюди лише біль і розруху. І щоразу важче отримувати звістки про втрати наших найкращих українців.

З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляємо, що на війні загинув військовослужбовець, стрілець третього відділення першого стрілецького взводу першої стрілецької роти військової частини А7123, солдат, Василь Васильович Зизень.

Зизень Василь Васильович, 28 вересня 1999 року народження, народився та проживав у селищі Тересва, навчався у Тересвянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, профільну середню освіту здобув у Тячівському професійному ліцеї.

З 5 березня 2022 року, призваний на військову службу за призовом по мобілізації.

5 серпня 2023 року, загинув в районі бойових дій, поблизу населеного пункту Станиця Харківської області.

Наш Герой, залишився назавжди відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо та героїчно виконував військовий обов’язок в захисті та обороні свободи, суверинітету, територіальної цілісності та незалежності України від агресії російської федерації, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя.

Гіркота від втрати, біль, яка пронизує, до якої не можна звикнути, яку не можна пробачити. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати.

Щирі співчуття рідним та близьким. Наша безмежна шана полеглому Захисникові! Дякуємо за вірність, сміливість і справжність!

Вічна, світла пам’ять й слава Герою України!