Дата: 23.08.2023 12:37

Повідомлення щодо проведення громадського обговорення Документу державного планування «Детального плану території для влаштування індустріального парку в смт. Тересва, обмеженого залізничною колією вул. Марамороська та дамбою від р. Тиса» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території для розміщення індустріального парку в смт. Тересва обмеженого залізничною колією вул. Марамороська та дамбою від р. Тиса

2

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Тересвянськаселищна рада

90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Народна, будинок83.

3

Підстава розроблення:

рішення Тересвянської селищної ради №1024 від 23 серпня 2022 року

4

Завдання на розроблення детального плану території:

від 16.03.2023р.

5

Відомості про замовника:

Тересвянська селищна рада Тячівського району Закарпатської області

Адреса: 90564, Закрпатська область, Тячівський район, смт.Тересва, буд.83

Код:04349610

6

Відомості про розробника:

Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983)

7

Договір

від 16.03.2022р. №18-02.23

8

Процедура громадського обговорення (Дата початку та строки здійснення процедури)

23.08.2023 – 29.09.2023

9

Інформація про способи участі громадськості (Надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Громадські слухання

10

Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

11

Час проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

12

Інформація про місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул.Народна, будинок83 ( приміщення Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

13

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Народна, будинок83 ( приміщення Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

14

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозиційння

Відділ містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради. Керівник: Петровці Іван Васильович.

15

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування (область, місто, вулиця, номер будинку)

16

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування (Опишіть)