Привітання з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 10:43

Шановні жителі та гості Тересвянської громади! Вітаю із 32-ою річницею Незалежності України!
Україна — країна сильних, сміливих і незламних людей.
Щодня свободу, волю, суверенітет і територіальну цілісність України від ворогів захищають незламні та мужні воїни – найкращі Сини та Доньки нашої країни. Дорогою ціною наша держава здобула довгоочікувані свободу та Незалежність, подолавши надскладні випробування. Проте ворог знову зазіхнув на нашу землю, наш народ, наші цінності та звичаї, намагаючись знищити усе українське. Жертвуючи власним життям, наші мужні захисники героїчно обороняють Україну від загарбників.
Мужність, незламність і звитяга українського народу вражають та надихають весь світ. Україна обов’язково переможе ворогів, адже ми відстоюємо рідний край, свої права та майбутнє наших дітей. Віримо, що найближчим часом над нами буде мирне небо! Україна святкуватиме перемогу над ворогом, адже за нами правда і з нами Бог!
У цей день зичу миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ, Збройні сили України і світле майбутнє нашої Вітчизни.
Слава Україні! Героям слава!