29 серпня - День памʼяті захисників України

Дата: 29.08.2023 14:17

29 серпня - День памʼяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, в Україні вшановують День памʼяті захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя, стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над Україною, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати... Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність.

Також сьогодні у Тересвянському ліцеї відкрито «Мурал пам’яті» на честь загиблих Героїв, які поховані на Алеї Слави у селищі Тересва.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, доки жива їх слава і пам’ять.

Наші Герої, наші  Небесні  Янголи, осиротіла Тересвянська громада...

Памʼятаємо імена Героїв з Тересвянської громади, які мужньо захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та віддали найцінніше - своє життя. Над  їх могилами майорять  прапори, які вели їх вперед  до перемоги, але їх вже зустріли небеса, вічна їм пам'ять!

Зайцев Дмитро Миколайович,  1979 року народження, уродженець смт Горностаївка Херсонської області, помер 24 червня 2022 року, у обласній лікарні м. Запоріжжя, від отриманих на фронті несумісних із життям поранень,  похований у с. Грушово.

Бенчак  Віталій Васильович, 1981 року  народження,  уродженець  селища  Тересва,  загинув 1 жовтня 2022 року при виконанні службових обов’язків під час бойових дій поблизу населеного пункту Терни  Донецької області,  похований у рідному селищі Тересва.

Чорей Михайло Васильович, 2000 року народження, уродженець села Крива, загинув  4 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту село Синьківка Харківської області, похований у рідному с.Крива.

Авдєєв Андрій Михайлович, 1970 року народження,  уродженець м. Самарканд Узбекистан, житель с. Нове Краснолиманського району Донецької області, загинув  25 листопада 2022 року під час ведення бойових дій  у місті Бахмут Донецької області,  похований у селищі міського типу Тересва.

Коциба   Василь  Васильович, 1983 року  народження,  уродженець   селища   Тересва,    загинув 29 березня 2023 року під час ведення бойових дій в районі  населеного пункту Білогорівка  Луганської  області,  похований у рідному селищі Тересва.

Порубов Віталій Геннадійович, 1990 року народження, уродженець  селища  Тересва,  загинув  2 червня 2023 року, під час ведення бойових дій у районі населеного пункту Огурцеве Харківської області, похований у рідному селищі Тересва.

Герінго  Богдан Володимирович, 1984 року народження, уродженець  селища  Тересва,  помер  17 червня 2023 року  у лікарні   м. Запоріжжя,  після отриманих на фронті важких поранень, похований у рідному селищі Тересва.

Попович Олександр Юрійович, 1987 року народження, уродженець села Крива, загинув  14 грудня 2022 року під час відбиття штурмових дій противника в районі населеного пункту Яковлівка Донецької області, похований у рідному с. Крива.

Зизень Василь Васильович, 1999 року народження, уродженець  селища  Тересва, загинув  5 серпня 2023 року, під час ведення бойових дій у районі населеного пункту Стариця Харківської області, похований у рідному селищі Тересва.

Cлава Україні! Героям Слава!