ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА

Дата: 30.09.2023 17:15

Минає рік як наша громада відчула гіркоту втрати свого жителя – Бенчака Віталія Васильовича.  Ця гірка звістка сколихнула громаду 1 жовтня 2022 року, коли загинув уродженець селища Тересва – Віталій Бенчак, який ціною власного життя відвойовував кожен сантиметр нашої землі, який загинув від ворожого авіаудару поблизу населеного пункту Терни Куп’янського району  Донецької області. Війна забрала життя нашого земляка, люблячого чоловіка, батька, сина, брата, хорошого товариша, побратима і друга, відважного воїна, патріота.
Минає рік від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає. І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Віталія Бенчака та інших Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.
У день загибелі Віталія вшануймо пам’ять Героя, який віддав життя за рідну землю та нашу свободу.
Герої не вмирають, пам’ять про них живе вічно в наших серцях!
Слава Україні!
Героям Слава!