Подяка від бійців 71 ОБТрО!

Дата: 01.12.2023 09:24

Тересвянська селищна рада постійно підтримує військовослужбовців ЗСУ, адже саме вони дають відсіч ворогу та відстоюють кожен сантиметр української землі.

Завдяки плідній співпраці з членами виконавчого комітету та депутатським корпусом селищної ради за кошти місцевого бюджету вдалось придбати тепловізор, дрон та чотири додаткові акумулятори до нього, шини  та запасні частини до вантажних автомобілів. Все це було передано представникам 71 окремого батальйону територіальної оборони.

Тересвянська громада завжди відгукується на прохання цієї військової частини, адже багато мешканців нашої громади перебувають на службі у цьому батальйоні. Ми намагаємось бути потужним тилом для наших земляків, які знаходяться на лінії зіткнення із ворогом, така підтримка для всіх дуже важлива.

Цими днями від командування військової частини надійшла Подяка. Представники особового складу 71 окремого батальйону ТрО вручили Подяку та особисто висловили вдячність Грабарю Ігорю Івановичу, селищному голові, за підтримку військової частини.

Щиро дякуємо всім, хто долучається до збору для військових! Все буде Україна! Віримо в ЗСУ! Обов’язково переможемо