Представники регіонального офісу U-LEAD у Закарпатській області відвідали Тересвянську територіальну громаду

Дата: 07.12.2023 12:25

05 грудня 2023 року представники регіонального офісу U-LEAD у Закарпатській області відвідали Тересвянську територіальну громаду з метою посилення спроможності громади у часи сьогодення.

Фахівці регіонального офісу презентували діяльність «U-LEAD з Європою» за останній рік, розповіли про пріоритетні напрями діяльності організації. Команда регіонального офісу поінформувала представників громади, керівників структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради про навчальні програми U-LEARN, можливості комунікації з радниками через групу  U-LEAD консультує та інструменти для підтримки ініціатив громади й мешканців. Наголошувалося на важливості визначення пріоритетних напрямів розвитку громади, в тому числі, й для залучення ресурсів міжнародних фондів.

В ході зустрічі, обговорили необхідність підтримки фахівців громади у стратегічному й просторовому плануванні, роботі в інвестиційній сфері та можливості співпраці для подальшого розвитку успішних ініціатив громади у галузі культури та молоді.

Керівництво громади щиро вдячні всій команді регіонального офісу U-LEAD у Закарпатській області за систематичну підтримку та ініціативи, крокуємо до перемоги- разом.

Все буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису