Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Дата: 14.12.2023 09:07

Сьогодні, 14 грудня, минає перша річниця з дня загибелі військовослужбовця, уродженця села Крива Олександра ПОПОВИЧА, який 25.02.2022 року пішов захищати рідну землю.

Олександр був стрільцем-помічником гранометника гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону військової частини А1556. 14.12.2022 року, в ході відбиття штурмових дій противника в районі населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області, зник безвісті. Сім місяців тривали пошуки тіла воїна, яке нарешті вдалося відшукати та ідентифікувати. Довгі місяці пошуків і надії рідних були марними. На жаль,  28 липня 2023 року, Тересвянська громада у глибокій скорботі отримала офіційне сповіщення про загибель вірного сина України, нашого земляка – Поповича Олександра Юрійовича.                            3 серпня 2023 року у рідному селі Крива попрощалися з солдатом Олександром Поповичем та провели Його в останню дорогу. Поховали Захисника на місцевому кладовищі.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який вірний військовій присязі поклав своє життя у бою за Батьківщину. Кожен Герой заслуговує, щоб його пам’ятали. Пам’ять! Вона ніколи не згасне. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни, хто не скорився ворогові і не впав духом, не зрадив, вистояв, загинув залишившись безсмертним.

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!