Концерт вихованців школи – «Святий отче Миколаю, Украіна на тебе чекає»

Дата: 19.12.2023 11:36

Вчора 18 грудня 2023р. в приміщенні Тересвянської школи мистецтв відбувся концерт вихованців школи – «Святий отче Миколаю, Украіна на тебе чекає».

На концерті, за доручення м селищного голови Грабаря Ігоря Івановича були присутні перший заступник селищного голови Продан Олександр Юрійович та начальник відділу соціального захисту Пітух Богдан Миколайович.

Олександр Юрійович, від імені селищного голови Грабаря Ігоря Івановича та депутатського корпусу селищної ради та від себе особисто привітав всіх присутніх, побажав всім миру, сімейного благополуччя, та приємних подарунків від Святого Миколая і вручив грамоти кращим викладачам школи мистецтв.

Вихованці Тересвянської школи мистецтв показали високу майстерність у виконанні музичних творів, відмінну підготовку до дійства.

Продан Олександр Юрійович вручив подарунки від Святого Миколая дітям учасників бойових дій, військовослужбовців та вихованцям школи мистецтв, які підготували святкове дійство.