Тересвянська громада сумує

Дата: 28.12.2023 16:55

Знову надійшла сумна звістка про загибель військовослужбовця, водія групи засобів виводу та евакуації роти спеціалізованої розвідки військової частини А0878, матроса – Кашевського Олега Анатолійовича, який вважався зниклим безвісти.

Кашевський Олег Анатолійович, 27 лютого 1989 року народження, народився та проживав  в селі Грушово Тересвянської територіальної громади.

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, як справжній патріот прийняв рішення поповнити ряди захисників Батьківщини, тому починаючи із 6-го червня  2022 року вірно стояв на захисті України до останнього дня свого життя.

27.12.2022 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кузьмине Сєвєродонецького району Луганської області, зник безвісті. Пошуки були довгими, з моменту його загибелі рідні чекали рівно рік.

27.12.2023 року, внаслідок проведених пошукових заходів, встановлено та повідомлено рідним Героя про те, що Кашевський Олег Анатолійович загинув 27 грудня 2022 року на полі бою, від отриманих ушкоджень внаслідок військових дій, від отриманих поранень несумісних із життям.

Тересвянська територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Схиляємо голову в глибокій скорботі і розділяємо біль важкої й непоправної втрати.

Хай Господь Бог допоможе пережити  втрату.

Памʼять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Не маємо права забути, яку надвисоку ціну платять наші Воїни Світла за незалежність кожного з нас!

Про дату, час прибуття Захисника додому та про час прощання із Героєм буде повідомлено додатково.

Слава Україні! Героям слава!