Повідомляємо про відкриття руху великовагового транспорту через новозбудований міст.

Дата: 02.01.2024 14:37

Тересвянська селищна рада інформує, що 2 січня 2024 року з 14.00 год., відповідно до результатів проведеного випробування моста, що відбулися 27 грудня 2023 року, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області дозволила рух для всіх транспортних засобів повною масою до 40 тонн через новозбудований модульний міст через річку Тересва на автомобільній дорозі Н-09 «Мукачево - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка – Львів», між населеними пунктами Тересва і Бедевля.

Просимо всіх зацікавлених осіб дотримуватися вказаних обмежень та правил проїзду мосту відповідно до Правил дорожнього руху та встановлених дорожніх знаків.