Оголошення! До уваги мешканців громади!

Дата: 04.01.2024 13:07

щодо проведення громадського обговорення проєкту рішення

Тересвянської селищної ради

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Тересвянська селищна рада інформує про оприлюднення проєкту рішення Тересвянської селищної ради «Про перейменування вулиці Миру в с. Крива Тересвянської територіальної громади» та початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Миру у селі Крива на вулицю Олександра Поповича.

Проєкт рішення з додатком:

Проект Рішення про перейменування вулиці в с.Крива

Перейменування вулиці с.Крива

Пропозиції (зауваження) до проєкту рішення надавати у письмовій формі на адресу: с. Крива, вул.Народна, 139, (кабінет відділу містобудування та архітектури селищної ради, ІІ поверх Кривського старостату) або на електронну адресу селищної ради: teresvarada@ukr.net протягом місяця (до 5 лютого 2024 р.). Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури селищної ради Попович І.І.