Тересвянська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Дата: 10.01.2024 15:15

Тересвянська селищна рада оголошує конкурс

з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Предмет оцінки: земельна ділянка - площею 0,0168 га, для будівництва та обслуговування   будівель торгівлі  за адресою:  смт.Тересва, вул. Вакарова 8(8-а, 8-в), кадастровий номер 2124456200:03:005: 0451; термін виконання робіт – до 10 календарних днів з дати укладення Договору.

Загальна очікувана вартість  за оцінку,  земельної ділянки складає 5000,00 грн ( пять тисяч грн. 00 коп.)

Для участі у конкурсі претендентам необхідно подати:

1.Конкурсну пропозицію щодо ціни надання послуг та термінів виконання робіт  в запечатаному вигляді  з надписом на конверті:

-найменування отримувача,

-назва обєкту оцінки,

-найменування, адреса, та номер телефону претендента

2.Заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою згідно додатку  №4 Наказу ФДМУ №2075 від 31.12.2015 року, з внесеними змінами,  та

3.Заява -згода на обробку персональних даних за довільною формою.

4.Інформацію про претендента за встановленою формою згідно додатку  №5 Наказу ФДМУ №2075 від 31.12.2015 року,  з внесеними змінами.

5.Довідку про  досвід роботи та документи, що підтверджують практичний досвід виконання робіт, належним чином  завірені копії укладених договорів та акти виконаних робіт ( не менше одного).

6.Сертифікат субєкта оціночної діяльності, або іншого відповідного документа, згідно вимог  ст.6 ЗУ «Про оцінку земель»,  (належно завірена копія).

7.Інформацію про оцінювачів, що перебувають в трудових відносинах з претендентом, або залучених зі сторони для надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, де повинна бути відображена: кваліфікація, стаж роботи, членство в саморегулівних організаціях, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці.

8.Копію установчих документів претендента (належним чином завірені)

Документи приймаються в чотирнадцятиденний термін з дня публікації оголошення, по  24 січня 2024 року включно.  Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності буде проведено 26 січня  2024 року в приміщенні Тересвянської селищної ради. Переможець конкурсу не пізніше  5 календарних днів,  з  дня проведення конкурсу, зобовязаний укласти з селищною радою Договір на виконання робіт з оцінки даної земельної ділянки. Й  разом з Договором на виконання робіт  надати Кошторис та Календарний план. У випадку, якщо чотирнадцятий день припадає на вихідний або святковий день, то останній день подання  документів на конкурсну комісію,  переноситься на наступний робочий день.

Рецензування звітів про експертну грошову оцінку земель, у відповідності вимог ст.22 Закону України «Про оцінку земель»,  забезпечує субєкт оціночної діяльності, який переміг у проведеному конкурсі і подає  замовнику рецензію на оцінку разом зі звітами в 2-х примірниках., про оцінку земельної ділянки.

Конкурсна комісія                                     Засоби звязку: моб. телефон: 067-980-63-63