День Соборності!!!

Дата: 22.01.2024 15:00

Шановна громадо!

Сьогодні український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності!              22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації. Відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв'язала росія, украінці довели, що ми сильна та незламна нація. Сьогодні соборність для нашої держави означає деокупація всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності держави Україна ! Тому давайте тримати стрій та йти далі до Перемоги, підтримувати наших захисників, родини тих захисників, яких немає серед нас! День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. І особливо тепер нам потрібно про це пам’ятати. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети - ПЕРЕМОГИ ! Єдності, мирного неба та Перемоги усім нам!

З повагою, селищний голова Ігор ГРАБАРЬ