Дата: 21.02.2024 12:06

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті «https://teresva-rada.gov.ua» оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки наданої «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» (присадибна ділянка) площею 0,15га кадастровий номер: 2124456200:03:004:0601 та  «для ведення особистого селянського господарства” площею 0,0601га кадастровий номер: 2124456200:03:004:0621 на цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти». Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до: Тересвянської  селищної ради.

Адреса:  90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва,вул. Народна, будинок 83.

Відповідальна особа: начальник відділу  містобудування та архітектури Петровці Іван Васильович.

Контактні дані: тел./факс:(067)699-31-07 sek@teresva-rada.gov.ua.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 10 днів з дня її оприлюднення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява СЕО