ГЕРОЙ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ...

Дата: 26.02.2024 16:03

Сьогодні до Тячівської районної лікарні прибуде скорботний кортеж із тілом нашого Захисника, Ласковця Віктора Сергійовича, номер обслуги 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0998.

Завтра, 27 лютого, просимо мешканців громади гідно зустріти живим коридором у селищі Тересва загиблого військовослужбовця Віктора ЛАСКОВЦЯ, 04.01.1990 року народження, який з 14.02.2023 року проходив військову службу по мобілізації та загинув 13 лютого 2024 року, під час виконання бойового завдання в околицях населеного пункту Часів Яр Донецької області.

• Завтра з м. Тячів (з районної лікарні) скорботний кортеж прямуватиме до будинку Захисника по вулиці Поповича у смт. Тересва.

(Про ОРІЄНТОВНИЙ час прибуття повідомимо додатково!)

• Прощання з Героєм відбудеться у середу, 28 лютого 2024 року.
  • 28.02.2024 року, о 12 год., чин похорону за загиблим Героєм буде звершуватись у Свято-Михайлівському храмі.
  • Похоронна процесія вирушить від дому Захисника по вул.Поповича в смт.Тересва та пішою ходою прямуватиме за маршрутом:

- вул.Заводська – вул. Народна (центр селища Тересва) – вул.Віталія Бенчака (Тересвянський ліцей ім.В.Бенчака) – вул.Віталія Бенчака (Свято-Михайлівський храм).

• Поховають Героя на Алеї воїнської Слави на місцевому кладовищі по вул.Європейській смт.Тересва.

Востаннє проведемо Героя – йому уклінно віддаймо шану!

Просимо жителів громади доєднатися до похоронної процесії, уклінно віддати шану захиснику України та провести воїна останнім шляхом до Вічності.

Всім серцем сумуємо. У скорботі схилімо голови!

На час траурної церемонії просимо автомобілістів припинити рух та паркування  транспортних засобів у центрі селища Тересва !!!