Дата: 06.03.2024 11:15

Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», Фонд RcErBs, за підтримки іспанської організації виробників обладнання Sercobe та об’єднання підприємств “Енергетичний Альянс” м. Дніпро, започаткували грантовий проект «SOMBRILLA», який продовжує проект «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», але був призупинений у 2022 році.

Основою проєкту була: підготовка малими та середніми громадами України, які не постраждали під час військових дій, місцевих енергетичних планів та місцевих стратегій з екологічної безпеки та адаптації до змін клімату до 2030 року.

В 2023 році Тересвянська територіальна  громада, пройшовши конкурсний відбір, стала учасницею грантового проєкту «Sombrilla».  За результатом вровадженого проєкту громада  отримала такі стратегічні документи, як: Муніципальний енергетичний план та Стратегія екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату Тересвянської територіальної громади.

Ми вдячні партнерам за співпрацю, проведену плідну роботу та результативність!!!!

Муніципальний енергетичний план

Стратегія екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату