До поліції — на екскурсію!

Дата: 07.03.2024 10:25

В рамках проведення Декади профорієнтації, а також при великій на сьогодні актуальності проходження служби в поліції,  учням 10-11 класів Грушівського ліцею було проведено професіографічну екскурсію до Тячівського районного відділу поліції, де у дітей була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.
Екскурсію проводили інспектори поліції Веприк Мар‘яна , Домбай Марина, Чонка Андрій , Фіцай Мирослава. Розпочалася екскурсія з чергової частини. У черговій частині діти побачили монітори з відеонагляду. Ознайомилися з роботою слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння злочину. Також дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування працівників поліції. Далі підлітки мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.
На кінець екскурсії учням продемонстрували амуніцію та спецзасоби, які допомагають поліцейським в їхній службі.
Підлітки були в захваті та приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захопливої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.
Керівництво нашого ліцею висловлює подяку Варга В.І. начальнику відділу освіти Тересвянської ТГ за наданий автобус для перевезення учнів.
Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку плануємо продовжувати надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.