Закарпаття відзначає 85-річчя проголошення Карпатської України

Дата: 14.03.2024 17:55

В історії українського державотворення величне місце посідають події 1938 – 1939 років, пов'язані із проголошенням та збройним захистом Карпатської України. Незважаючи на короткочасне існування, вона має велике історичне значення не тільки в житті закарпатських українців, а й усього українського народу. Це була друга спроба, після 21 січня 1919 року, заявити про готовність української нації до державного життя.

Запрошуємо жителів та гостей Тересвянської громади взяти участь у заходах присвячених  85-ій річниці  проголошення  Карпатської України.

Завтра, 15 березня, о 10 год, у селищі Тересва біля пам`ятного знаку «Борцям за волю України» відбудеться урочистий мітинг з нагоди 85 річниці проголошення Карпатської України. Опісля поминальна панахида, яку спільно відправлять священники.

До участі запрошуються  представники всіх церков та релігійних організацій у громаді, а також громадськість. Вшануймо пам’ять загиблих, які віддали своє життя за збереження України!