Відзначення 85 річниці проголошення незалежності Карпатської України

Дата: 15.03.2024 12:52

Сьогодні всі заклади освіти Тересвянської громади долучилися до відзначення 85 річниці проголошення незалежності Карпатської України хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за свободу і незалежність України Героїв та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку "Борцям за волю України". У закладах освіти проведено виховні години, на яких були присутні військовослужбовців нашої громади, виставки літератури у шкільних бібліотеках: "Карпатська Україна: на світанку свободи", виставки дитячих  малюнків та робіт, учні старших класів разом з педагогами відвідали меморіал Красне Поле у м. Хуст де вшанували загиблих, які віддали своє життя за збереження Карпатської України. У закладах дошкільної освіти проведені заняття "Моя Україна - єдина та вільна та переглядали фільм "Срібна Земля. Хроніки Карпатської  України 1919 - 1939рр."