Завтра відбудеться прощання із Героєм – Артемом ВАРГА

Дата: 03.04.2024 20:25

Завтра, 4 квітня 2024 року, відбудеться прощання із нашим Захисником, Артемом Варга, яке розпочнеться орієнтовно о 12год 30 хв.

Похоронна процесія вирушить від дому Захисника по вул.Шухевича в селищі Тересва та прямуватиме до місцевого храму за маршрутом:  вул.Спортивна – вул.Європейська -  вул.Віталія Бенчака.

Чин похорону буде звершуватись у Свято-Михайлівському храмі, початок похорону – 13 год.

Наш Герой востаннє проїде вулицями рідного селища, траурна процесія у напрямку до місцевого кладовища пройде по вул.Віталія Бенчака (Тересвянський ліцей ім.В.Бенчака) – вул.Народна (центр селища) – вул.Європейська (Чайковського).

Артем був вірний військовій присязі і загинув у бою, захищаючи Батьківщину!

Просимо гідно провести воїна в останню путь, за можливості відклавши справи та долучившись до прощальної церемонії.

Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають!