Відбулося засідання сесії селищної ради

Дата: 10.04.2024 19:33

09 квітня 2024 року, під головуванням селищного голови, Ігоря ГРАБАРЯ, відбулося засідання сорок дев’ятої чергової сесії Тересвянської селищної ради восьмого скликання.

Перед початком пленарного засідання депутати Тересвянської селищної ради та всі учасники цього зібрання вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих воїнів та мирних жителів, що загинули внаслідок російської агресії.

На засідання сесії було винесено проєкти рішень, що стосуються економічного і соціального розвитку громади, усі рішення прийнято одноголосно. До деяких проектів рішень внесено поправки за пропозиціями депутатів селищної ради або за результатами  роботи профільних постійних комісій, поправки були проголосовані позитивно, в цілому рішення прийняті.

Під час пленарного засідання прийнято ряд важливих рішень. Серед основних питань порядку денного 49 сесії - питання про виконання Програми соціально-економічного розвитку території Тересвянської селищної територіальної громади за 2023 рік, а також заслухано інформацію та звіти керівників комунальних закладів, підприємств та організацій територіальної громади про результати проведеної роботи протягом 2023 року. Перед присутніми виступила Олександра БОРШОШ, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, комунального майна, житлово-комунального господарства та інвестицій селищної ради, Станіслав МАРКО, начальник КЗ "Місцева пожежна охорона", Тетяна ДЖУГАН, директор КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", Василь  ГУДАК, директор КЗ "Тересвянська школа мистецтв", Микола ГУСАР, голова  ГО "Спортклуб «Тересва Авангард", Іван МЕЗЕЙ, директор КП "Тересва-житлокомунгосп".

У ході роботи засідання депутати селищної ради затвердили звіт про виконання бюджету Тересвянської селищної територіальної громади за перший квартал 2024 року, внесли зміни до бюджету Тересвянської селищної територіальної громади на 2024 рік. Важливо, що при прийнятті рішення щодо розподілу коштів селищного бюджету на 2024 рік не залишаємося осторонь та продовжуємо підтримувати Збройні сили України та територіальну оборону.

На цьому засіданні було ухвалено рішення щодо внесення змін до складу постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування  соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, у зв’язку з визнанням повноважень депутата Тересвянської селищної ради восьмого скликання Онуфрія Романа Миколайовича.

Окрім того, депутати розглянули широкий спектр питань, що стосувалися  комунального майна, значну частину склали земельні питання, затверджено місцеву Програму розвитку земельних відносин. Також, розглянуто питання, яке завжди є вкрай актуальним -  питання щодо розгляду заяв громадян по наданню соціальної допомоги, у результаті обговорення та жвавої дискусії 31 мешканець Тересвянської громади отримає одноразову грошову допомогу із селищного бюджету.

Загалом було розглянуто 58 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.