Благоустрій громади – наша спільна робота!

Дата: 12.04.2024 15:00

12 квітня, в рамках проведення місячника благоустрою населених пунктів територіальної громади, працівниками селищної ради, старостатів та комунальних установ проведено суботник, на якому ними прибрано території, що прилеглі до будівель, які належать громаді.
    Працівниками селищної ради прибрано територію, що прилегла до будівлі колишньої селищної лікарні. Ними прибрано сміття, пофарбовані лавочки, скошена та зібрана трава з газонів.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису
    Біля адмінбудинків старостатів у селах Грушево і Крива активно потрудилися їх працівники на чолі із старостами цих населених пунктів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
    Прибрано територію, приведено у належний стан газони та кущові насадження, пофарбовано лавочки та огорожі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Долучилися до проведення суботника і привели у належний стан прилеглу до установ територію працівники комунального закладу «Місцева пожежна охорона» та Грушівської АЗПСМ.
Фото без опису Фото без опису

Принагідно закликаємо мешканців громади навести лад поблизу своїх будинків, аби до Великодніх свят наша громада була ошатною, як писанка.