Ще один Герой віддав життя у боях з російськими окупантами

Дата: 16.04.2024 21:33

Серед  загиблих  у  битві  за нас та неньку Україну - тересвянець, Михайло РУСНАК.

25.02.2022 року, у перші дні повномасштабного вторгнення, Михайло був мобілізований та сміливо пішов боронити незалежність та цілісність України.

Руснак  Михайло Васильович народився 20.11.1988 року у селищі Тересва, у сім’ї Василя та Емми Руснаків. Виріс та виховувався у багатодітній сім’ї, навчався у Тересвянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. У 2014 році створив сім’ю з Марією Балота, жителькою сусіднього села, разом виховували дітей та проживали у с.Бедевля.

Солдат, стрілець третього кулеметного відділення кулеметного взводу військової частини А4117, Михайло Руснак, більше року вважався зниклим безвісти. Родина і вся громада не полишали надії отримати добру звістку про долю Захисника.

На жаль, підтвердилися найстрашніші очікування, Михайло загинув під час виконання бойового завдання 03.02.2023 року, в районі н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Разом з родиною у цей складний час розділяємо сум втрати Героя та висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким Михайла. Молимося та сумуємо разом з вами, поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи.

Світла та вічна пам'ять Герою України!

Про дату прибуття Героя на малу Батьківщину та місце поховання повідомимо пізніше!