Герой, що повертається додому востаннє

Дата: 18.04.2024 19:21

Знову біль і смуток прийшли у нашу громаду...

Не дочекалися з війни солдата, Михайла РУСНАКА - діти, дружина, мати, родина, друзі, побратими, рідний край.

У суботу, 20 квітня 2024 року, очікуємо прибуття загиблого Героя, Михайла Руснака, додому на вічний спочинок.

Кортеж розпочне свій рух зі сторони м. Тячів (виїзд від моргу лікарні о 10 год.).

Прощання з Героєм відбудеться у суботу, 20 квітня, розпочнеться - у будинку, де проживає сім’я загиблого Героя, за адресою: с. Бедевля вул. Незалежності, 3.

Далі скорботний кортеж рухатиметься до селища Тересва, востаннє проїде рідними вулицями, жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм, помолитись за душу Світлого Ангела, висловити вдячність за жертовну боротьбу, за мужність, незламність і героїзм Захисника.

Чин похорону буде звершуватись у Свято-Михайлівському храмі селища Тересва по вул. Віталія Бенчака (Європейська),  початок - о 12.00 год.

Маршрут руху:  с. Бедевля - с-ще Тересва вул. Народна (центр) – вул. Віталія Бенчака.

Просимо жителів громади відкласти всі справи, зустріти полеглого Захисника України живим коридором шани, по маршруту проїзду скорботного кортежу.

Зауважуємо, що час прибуття може змінюватися. Додатково будемо інформувати про час та деталі руху скорботного кортежу.

Слідкуйте за повідомленнями на офіційній сторінці Тересвянської селищної ради!

Поховають Героя, який життя віддав за Україну, на Алеї Слави у рідному селищі Тересва. Вічна слава Герою! Герої не вмирають!