Шановні мешканці та гості Закарпатської області!

Дата: 26.04.2024 10:28

Для подачі заяви на дозвіл перебування в 5-кілометровій смузі від лінії кордону та ознайомлення меж цієї зони перейдіть по посиланнях нижче:

Подати заявку                      Карта меж

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147 „Про прикордонний режим” (зі змінами від 7 грудня 2023 року № 1292), існують обмеження у вільному в’їзді, перебуванні, проживанні, провадженні робіт та пересуванні осіб у прикордонній смузі. Щоб перебувати у 5-кілометровій смузі від лінії кордону, необхідно мати спеціальний дозвіл органу ДПСУ – прикордонного загону відповідного району.

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в зоні відповідальності 27 та 94 прикордонних загонів особа має офіційно звернутися з заявою. До заяви додати копії паспорта та витягу про реєстрацію місця проживання.

За допомогою цієї форми ви можете надіслати заяву для отримання дозволу, обравши район, у якому плануєте перебувати:

• Завантажте потрібну вам заяву

• Заповніть її та підпишіть

• Завантажте заяву та документи у відповідні поля та відправте їх нам