До уваги зацікавлених осіб!!!!!

Дата: 10.05.2024 16:04

До уваги зацікавлених осіб!!!!!

Закарпатська обласна військова адміністрація затвердила Порядок  використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 – 2025 роки.

Наразі фінансова підтримка надається за пріоритетними напрямками:

1. Розвиток багаторічних насаджень;
  2. Поліпшення родючості ґрунтів та зрошення земель;
  3. Поліпшення матеріально-технічного забезпечення та розбудова інфраструктурних об’єктів;
  4. Розвиток органічного рослинництва.

Частковому відшкодуванню підлягають витрати (без врахування податку на додану вартість), здійснені у період з 01 січня по 15 жовтня 2024 року.

На отримання бюджетних коштів мають право: суб’єкти господарювання – юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, у тому числі створені особами, на яких поширюється дія пунктів 19, 20, 21, 23 частини першої статті 6, та членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, визначених цими пунктами, пунктів 5 і 6 статті 101 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі – суб’єкти господарювання).

Звертаємо увагу, що відповідно до Порядку документи, на отримання відшкодування, подаються до 15 жовтня 2024 року включно департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОВА.

За більш детальною інформацією звертатися до селищ