Сьогодні, 14 травня, відбудеться прощання із захисником Олегом СЮТРИКОМ

Дата: 14.05.2024 10:31

Чин похорону Олега СЮТРИКА, розпочнеться о 14:00 у рідному будинку по вул.Вайди в с.Грушово, поховають нашого захисника із військовими почестями на місцевому кладовищі у с.Грушово.

Олег Сютрик (09.10.1983 – 11.05.2024) - Грушівчанин. Навчався у Грушівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Вищу медичну освіту здобув у Івано-Франківському національному медичному університеті. З 11.11.2020 року перебував на військовій службі у військовій частині А1556. Перебував на службі під час повномасштабного російського вторгнення, але не витримало серце патріота, він помер вдома внаслідок гострого інфаркту.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і численним друзям Олега, бойовим побратимам. Закликаємо усіх віддати йому шану та провести в останню дорогуВічна памʼять нашому захиснику!