З Днем Вишиванки!

Дата: 16.05.2024 13:41

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки – самобутнє, надзвичайно красиве свято, що об’єднує українців по всьому світу.

Адже для кожного українця вишиванка – не просто дивовижно гарне національне вбрання, це – унікальний символ нашої ідентичності та самосвідомості, справжня національна святиня, оригінальний оберіг та важлива частина нашої культурної та історичної спадщини.

Сьогодні це свято для нас має особливий сенс, адже вже третій рік поспіль ми зустрічаємо його в умовах повномасштабної війни, коли Україна, незламна та нескорена, в кровопролитних боях мужньо виборює право на саме своє життя і вільне майбутнє.

Тож нехай одягнена сьогодні вишиванка надасть кожному з нас сил на боротьбу та буде надійним оберегом!

Зі святом!