Оголошення!

Дата: 20.05.2024 15:42

Тересвянська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детального плану території та Звіту про стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування, що відбудуться 30 травня 2024 року о 10.00 год. у приміщенні Тересвянської селищної ради за адресою:  90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, с-ще. Тересва, вул. Народна, будинок 83; відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

1. “Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки наданої «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» (присадибна ділянка) площею 0,15га кадастровий номер: 2124456200:03:004:0601 та  «для ведення особистого селянського господарства” площею 0,0601га кадастровий номер: 2124456200:03:004:0621 на цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти" в с-щі Тересва вул. Європейська, 102, Тячівського району,  Закарпатської області.
  2. «Детальний  план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з цільового призначення «для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на цільове призначення «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» площею 0,0404 га, кадастровий номер 2124456200:03:005:0453» в с-щі Тересва вул. Народна 62, Тячівського району,  Закарпатської області.
  3. «Детальний  план території щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки з цільового призначення «для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на цільове призначення «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі», площею 0,1870 га, кадастровий номер 2124482001:02:002:0026» в с. Грушово уроч. «Облоги» б/н, Тячівського району,  Закарпатської області.

МЕТА ТА ПІДСТАВА розроблення  детальних планів – визначення планувально-просторової організації забудови в с-щі Тересва.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ — Тересвянська селищна рада.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні Тересвянської селищної ради за адресою: Тячівський р-н, с-ще Тересва,вул. Народна, будинок 83.

Відповідальна особа – начальник відділу  містобудування та архітектури Петровці Іван Васильович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 10 днів, тобто до 30 травня 2024 р. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.