З ДНЕМ ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2024 09:47

Сьогодні – особливий день для кожного з нас, день, коли ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав найцінніше в ім’я свободи та незалежності нашої держави. Це День Героїв України, день наших незламних борців за правду і мир.

Хочемо подякувати кожному, хто з мужністю та героїзмом стоїть на сторожі країни.

Завдяки вам, наше сьогодні – вільне і незалежне. Ми гордимося вами!

Сьогодні гасло "Героям Слава" звучить у кожному куточку Землі. Адже українські Герої – не лише творці своєї власної історії, вони творять нову історію Європи та світу. Українці – нація Героїв!

На знак вшанування пам'яті загиблих Героїв, закликаємо жителів та гостей нашої громади долучитися до "Маршу пам'яті Небесних Героїв", який відбудеться у суботу,  25 травня 2024 року.

Початок маршу о 9 год біля місцевого кладовища у селищі Тересва по вул.Європейська (колишня - Чайковського). Ораганізаторами цього заходу у цей день заплановано вшанувати загиблих Героїв навколишніх населених пунктів (селища Тересва, села Бедевля, Грушово, Крива і Терново).  Запрошуємо взяти участь у панахидах на могилах загиблих воїнів, закликаємо до молитви за Перемогу та мир в Україні, щоб російська агресія та все зло на нашій землі було зупинено.

Слава Україні!

Слава нашим Героям!