ЗА ВИВІЗ ВІДХОДІВ У НЕВІДВЕДЕНІ ДЛЯ ЦЬОГО МІСЦЯ – АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 24.05.2024 11:29

Уже вкотре працівниками Тересвянської селищної ради було виявлено факт засмічення невстановленими особами території селища будівельними відходами та іншими видами сміття.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» забороняється вивозити і звалювати в невідведених для цього місцях відходи, траву, гілки, деревину, листя, тощо.

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу:

на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн);

на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Якщо ви стали свідками неправомірних дій, просимо повідомляти про це поліцейського офіцера громади, а також за можливості надавати матеріали фотофіксації порушень або телефонувати за номером 0961986773.

До уваги братимуться також і анонімні повідомлення.

Переконливо просимо мешканців громади не звозити сміття в ліс, не викидати на узбіччя автомобільних та залізничних доріг, не захаращувати територію прибережних захисних смуг річок, струмків, потічків, не створювати звалища на подвір’ях багатоповерхівок. Утилізуйте відходи правильно.

Закликаємо бути відповідальними!

Виконавчий апарат виконавчого комітету