До уваги військовослужбовців громади!

Дата: 30.05.2024 11:01

Рішенням Тересвянської селищної ради прийнято Програму посилення соціального захисту окремих категорій громадян, допомоги малозабезпеченим, соціально незахищеним верствам населення територіальної громади, надання допомоги на поховання, яка діє у Тересвянській громаді з 2021 року.

З початку повномаштабного вторгнення ворога на територію України одним із пріоритетних завдань цієї Програми є матеріальна підтримка та посилення соціального захисту військовослужбовців, що проходять службу в  Збройних Силах України та інших військових формуваннях для захисту України від збройної агресії російської федерації.

Відповідно до цієї Програми у 2024 році здійснюються виплати мешканцям громади, виплата проводиться один раз на рік:

- учасникам бойових дій та військовослужбовцям, які перебувають на службі та членам сімей безвісті зниклих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у бойових діях чи здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації;

- особам, які є учасниками бойових дій і на даний період часу не приймають участі у захисті Батьківщини;

- на лікування особам, які отримали поранення внаслідок безпосередньої участі у бойових діях чи здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації;

- на поховання родичам військовослужбовців, які загинули, захищаючи Батьківщину під час повномасштабної війни.

Нарахування, виплата та інші дії пов’язані з виконанням поставлених цілей і завдань зазначеної Програми здійснюються структурними підрозділами Тересвянської селищної ради.

З метою з’ясування всіх обставин щодо виплат, надання інформації щодо порядку та переліку документів, які подаються на виплати та всіх інших питань можна звертатися до відділу соціального захисту населення Тересвянської селищної ради.

Подача пакету документів на виплати надається до загального відділу селищної ради, який у відповідності до своїх повноважень здійснює реєстрацію звернення та передає його за належністю.