Затверджено склад Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді!

Дата: 30.05.2024 15:29

Розпорядженням селищного голови від 30 травня 2024 року №27-аг « Про затвердження складу Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді» затверджено склад Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді.
Склад Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді на 2024-2026 роки обрано під час проведення установчих зборів 29 травня цього  року.
За результатами відкритого голосування до складу Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді  увійшли 15 претендентів, а саме:

п/п Делегат Ким делеговано
1 Бринзяник Марина Богданівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с. Грушово)
2 Шкорка (Вакій) Вікторія Іванівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с-ще Тересва)
3 Вакій Габріелла Ростиславівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с-ще Тересва)
4 Гирба Лілія Василівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с-ще Тересва)
5 Зелік Альона Миколаївна жителька громади в порядку індивідуального членства (с. Грушово)
6 Кучерява Яна Богданівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с-ще Тересва)
7 Лукач Валерія Василівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с-ще Тересва)
8 Тиводар Ганна Василівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с. Грушово)
9 Тиводар Олеся Михайлівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с. Грушово)
10 Чорей Кароліна Антонівна жителька громади в порядку індивідуального членства (с.Крива)