Завтра, минають перші роковини загибелі ПОРУБОВА Віталія Геннадійовича

Дата: 01.06.2024 14:48

Порубов Віталій Геннадійович народився 14 лютого 1990 року в селищі Тересва Тячівського району.

Після повномасштабного вторгнення в Україну російського окупанта, 4 березня 2022 року, став на захист України у складі Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, де до останнього дня свого життя проходив службу. Як і в мирному житті, так і там за надскладних, нелюдських умов він залишався собою – щирим, відкритим, готовим прийняти будь-який виклик.

На жаль, 2 червня 2023 року, Захисник загинув від отриманих травм і поранень несумісних із життям, при виконанні службових обов’язків під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Огурцеве  Харківської області.

Величний подвиг боротьби мужнього воїна, вірного Сина України з російським окупантом не зітреться часом. Його ім’я навіки закарбоване в історії наших визвольних змагань за незалежність України. Ми зберігатимемо у своєму серці світлу пам’ять про прекрасну людину.

Вічна пам’ять і шана навіки 33-річному хороброму воїну –Віталію!

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним, близьким та друзям померлого.

Згадаймо ім’я Героя у тихій молитві та подякуймо за захист України!