Герою, Богдану ГЕРІНГО, вічна пам'ять і слава...

Дата: 15.06.2024 10:59

Минає рік з дня загибелі Захисника України, Богдана ГЕРІНГО.

Герінго Богдан Володимирович, 06.11.1984 року народження, народився та проживав у селищі Тересва. Навчався у Тересвянській ЗОШ І-ІІІ ступенів та ПТУ, після закінчення якого отримав спеціальність столяра. Служив у лавах української армії, працював на приватних підприємствах у рідному селищі.

У квітні-місяці 2022 року,  Богдан  зробив свій вибір – вирішив, що має бути там, де точаться бої, де ступила російська орда, пішов на фронт і мужньо боровся, відстоюючи свободу Батьківщини.

Старший солдат 1-ого механізованого взводу 1-ої механізованої роти 1-ого механізованого батальйону військової частини А7013, Богдан Герінго, мріяв про перемогу та не судилося.

17 червня 2023 року, в зоні проведення бойових дій, у районі населеного пункту Новоданилівка Пологівського району Запорізької області, при виконанні військового обов’язку отримав  множинні ушкодження, спричинені вибухами та уламками.  Від отриманих важких поранень, цього ж дня, помер у обласній лікарні міста Запоріжжя.

З військовими почестями похований на Алеї Слави у селищі Тересва.

Напередодні сумних роковин висловлюємо співчуття близьким та рідним Героя. У пам’яті всіх, хто знав Богдана, він залишиться добрим, щирим, працелюбним чоловіком, який любив життя і Україну.

Кожен новий день для України дається високою ціною, ціною життів кращих з кращих. Честь та слава воїну! Вічна пам'ять!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!