Юні таланти!

Дата: 17.06.2024 09:16

Тересвянська школа мистецтв, як і Тересвянська громада, має ким пишатися!🏆

14-16 червня, хореографічний колектив «Оксамит» Тересвянської школи мистецтв приймав участь у Міжнародному Фестиваль-Конкурсі Нестія Арт «Чорноморські Перли» Болгарія та отримав заслужене гран-прі!

Наші вихованці разом із своєю наставницею, Герман Оксаною Анатоліївною,  протягом навчального семестру дуже плідно та наполегливо працювали, відпрацьовували кожну деталь, синхронність. І не дарма, адже на конкурсі гідно оцінили юні таланти Тересвянської громади, наші талановиті дітки засяяли на сцені з дуже важливою нагородою!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Високий рівень конкуренції на фестиваль-конкурсі робить надбання наших конкурсантів ще більш значущими. Цього року наші учні змагались із найкращими хореографічними колективами різних країн.

Бажаємо і надалі творчих успіхів, натхнення і перемог талановитим вихованцям Тересвянської школи мистецтв! 🏆🏆🏆