Оголошення!

Дата: 19.06.2024 11:01

Щоп’ятниці  – прийом громадян

у Грушівському старостинському окрузі

З 21 червня 2024 року, щоп’ятниці, з 9.00 до 13.00 в приміщенні Грушівського старостинського округу (с.Грушово вул.Головна, 93), представники структурних підрозділів Тересвянської селищної ради будуть проводити прийом мешканців села.

Представники відділу соціального захисту населення Тересвянської селищної ради прийматимуть з питань оформлення всіх видів соціальної допомоги, субсидій та компенсацій.

Прийом громадян проводитиметься спільно з  представниками відділу містобудування та архітектури Тересвянської селищної ради, з  метою наведення належного порядку в адресному господарстві села Грушово та територіальної громади вцілому, що є дуже важливим фактором в державному управлінні.

Тож, запрошуємо мешканців с.Грушово звертатись до спеціалістів за місцем проживання, отримати консультацію, подати документи та ін.