Рік тому, у війні за Україну віддав своє життя Артем ВАРГА

Дата: 24.06.2024 23:12

Цими днями, рік тому, сім’я Артема Варги з селища Тересва отримала страшне сповіщення про зникнення сина, брата.

Артем Варга був призваний 18 січня 2023 року Тячівським РТЦК та СП до українського війська. Нашу державу солдат боронив у складі військової частини  А4447. Під час артилерійського обстрілу та внаслідок переміщення особового складу із зони ураження, Артем Варга, зник безвісті з 24.06.2023 року.

На превеликий жаль, після тривалих пошуків, великих надій та сподівань, пізніше, ця дата – 24 червня 2023 року, виявилася днем загибелі нашого захисника. Назавжди 33 роки… йому б ще жити, працювати, народити та виховувати дітей, але підступний ворог не дав йому цього зробити.

Старший стрілець-оператор 2-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону військової частини  А4447, Артем Варга, поліг за Україну, пішовши в останній наступальний бій у районі н.п. Роботине Запорізької області.

4 квітня 2024 року, у рідному селищі Тересва  попрощалася із ще одним Героєм, солдатом, Артемом ВАРГА. Безутішна матір отримала від військових прапор України, за який загинув її син. Вічна і світла пам’ять захиснику України!

Хай світлий спомин про воїна Артема та всіх невинно вбитих захисників України дає сили рідним і близьким пережити біль від втрати рідних.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!