Оголошується конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи)

Дата: 25.06.2024 10:42

Облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців -ветеранів учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 - 2024 роки.

Учасниками Конкурсу можуть бути:

• громадяни України, які досягли 18 років та зареєстровані на території Закарпатської області;
  • ФОП, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Закарпатській області не більше трьох років з дати реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР);
  • ФОП, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Закарпатській області більше трьох років, але додали вид діяльності, що не був зареєстрований раніше у ФОП та визначає новий напрям діяльності ФОП з реалізації бізнес-проєкту, і термін включення нового виду діяльності не перевищує три роки з дати внесення змін до ЄДР;
  • громадяни України, які досягли 18 років та мають статус внутрішньо переміщених осіб у Закарпатську область (далі - ВПО);
  • ФОП - ВПО за умови перереєстрації діяльності (внесення змін в ЄДР щодо місця реєстрації) в Закарпатську область.

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-проєкти учасників, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництва, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць тощо.

Бізнес-проєкти, відібрані у межах Конкурсу повинні реалізовуватись у Закарпатській області.

Для участі у Конкурсі потрібно подати:

• заявку на участь у Конкурсі (додаток 1 до Положення - для зареєстрованих ФОП; додаток 2 до Положення - для осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності);
  • реєстраційну картку проекту (додаток 3 до Положення);
  • бізнес-проєкт;
  • заяву про відсутність обмежень, визначених пунктом 5 розділу III цього Положення, про порядок використання коштів обласного бюджету для організації та проведення Конкурсу бізнес-проєктів у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців - ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 - 2024 роки (додаток 4 до Положення).
  • копію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • довідку про відсутність заборгованості із податків та зборів з Державної податкової служби;
  • згода на обробку персональних даних (додаток 5 до Положення);
  • розгорнутий витяг з ЄДР (у разі реєстрації ФОП та внесення змін);
  • довідку про реквізити рахунку;
  • довідку про наявність статусу ВПО або ветерана/учасника бойових дій (за наявності).

Заявки на участь приймаються з 01 липня по 30 липня 2024 року до 23:59 год.

Максимальний розмір фінансової допомоги - до 200 000 грн.

Ознайомитися з Положенням про Конкурс та умовами подання документів на конкурс можна на сайті Закарпатської обласної державної адміністрації.