Оголошення!

Дата: 05.07.2024 14:10

Тересвянська селищна рада оголошує конкурс

з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Предмет оцінки: земельна ділянка - площею 0,0130 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою:  с-ще Тересва, вул.Марамороська, б/н, кадастровий номер 2124456200:03:005: 0462; термін виконання робіт – до 10 календарних днів з дати укладення Договору.

Загальна очікувана вартість  за оцінку земельної ділянки складає 5000,00 грн. (п'ять тисяч грн. 00 коп.).

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Пропозицію претендента в запечатаному вигляді з надписом на конверті:

- найменування отримувача,

- назва об'єкта оцінки,

- найменування, адреса, та номер телефону претендента.

2. Заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою згідно додатку  №4 Наказу ФДМУ №2075 від 31.12.2015 року, з внесеними змінами,  та згода на обробку персональних даних.

3. Інформацію про претендента за встановленою формою згідно додатку  №5 Наказу ФДМУ №2075 від 31.12.2015 року,  з внесеними змінами.

4. Документи, що підтверджують практичний досвід виконання робіт, належним чином  завірені копії укладених договорів або акти виконаних робіт ( не менше одного).

5. Сертифікат суб'єкта оціночної діяльності, або іншого відповідного документа, згідно вимог  ст.6 ЗУ «Про оцінку земель»  (належно завірена копія).

6. Інформацію про оцінювачів, що перебувають в трудових відносинах з претендентом, або залучених зі сторони для надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, де повинна бути відображена: кваліфікація, стаж роботи, членство в саморегулівних організаціях, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці.

7. Конкурсну пропозицію, щодо ціни надання послуг, та термінів виконання робіт.  8. Копію установчих документів претендента.

Документи приймаються в чотирнадцятиденний термін з дня публікації оголошення, по  18 липня 2024 року включно.  Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності буде проведено 19 липня 2024 року в приміщенні Тересвянської селищної ради. Переможець конкурсу не пізніше  5 календарних днів,  з  дня проведення конкурсу, зобовязаний укласти з селищною радою Договір на виконання робіт з оцінки даної земельної ділянки.

У випадку, якщо чотирнадцятий день припадає на вихідний або святковий день, то останній день подання  документів на конкурсну комісію,  переноситься на наступний робочий день.

Рецензування звітів про експертну грошову оцінку земель, у відповідності вимог ст.22 Закону України «Про оцінку земель»,  забезпечує суб'єкт оціночної діяльності, який переміг у проведеному конкурсі і подає  замовнику рецензію на оцінку разом зі звітами в 2-х примірниках, про оцінку земельної ділянки.

Конкурсна комісія