«На щиті» востаннє повертається Герой Михайло ЮРИШИНЕЦЬ

Дата: 05.07.2024 21:00

Завтра, 06.07.2024 року, востаннє до рідного краю на щиті повертається мужній захисник України, Михайло ЮРИШИНЕЦЬ, який загинув 03.07.2024 року при виконанні військового обов’язку поблизу н.п. Веселе Бахмутського району Донецької області.

Кортеж з тілом Героя до рідного села Терново вирушить із міста Тячів. Далі він прямуватиме через Бедевлянську та Тересвянську громади, орієнтовно о 11-12:00 год.

Просимо приєднатися до формування живого ланцюга вздовж вулиць селища Тересва (вул.Народна, вул.Європейська) та села Крива (вул.Народна), щоб виявити останню вдячність та повагу захиснику.

Давайте гідно зустрінемо Героя, ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку. Вічна пам’ять та слава Герою! Щирі співчуття рідним та близьким!