Молодіжна рада при Тересвянській селищній раді

Дата: 27.07.2024 12:07

Молодь – рушійна сила будь-якої спільноти! Саме молодь закликає до змін та впроваджує сучасні ідеї!

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Впроваджувати молодіжну політику на місцевому рівні та підтримувати молодіжний рух – прогресивне та правильне рішення!

Нещодавно при Тересвянській селищній раді була створена Молодіжна рада. Шляхом голосування на установчих зборах було обрано голову Молодіжної ради – Валерію ЛУКАЧ, заступником голови ради – Олесю ТИВОДАР, секретарем – Габріеллу ВАКІЙ. Членами Молодіжної ради є представники держустанов, закладів освіти, культури, креативні школярі.

Вчора відбулося чергове засідання Молодіжної ради при Тересвянській селищній раді. Селищний голова Ігор ГРАБАРЬ привітав членів ради, висловив їм свою всебічну підтримку та зазначив: «Молодіжна політика формується задля молоді та сім’ї. Сьогодні молоді надається можливість безпосередньо впливати на  життя громади. Приємно, що інтереси нашої молоді багатогранні: спорт, культура та мистецтво, волонтерство, екологія, соціальна та інформаційно-комунікаційна сфери».

Бажаємо успіхів усій молодій ініціативній команді надалі!