Невимовним болем, гірким смутком прийшла чергова страшна звістка з фронту

Дата: 07.09.2024 10:16

Тересвянська громада знову в жалобі. Легіони небесного війська поповнив БОБОВ Дмитро Олександрович, 15 березня 1995 року народження, уродженець села Грушово Тячівського району Закарпатської області.

Молодший сержант, Бобов Дмитро Олександрович, був головним командиром відділення 1 кулеметного взводу 2 штурмової спеціалізованої роти «Шквал» військової частини А7400.

Ціною найкращих життів ми виборюємо право говорити рідною мовою та бути українцями. Ще одне молоде життя обірвала ненаситна війна, розв’язана російськими ординцями!

Бобов Дмитро Олександрович загинув 5 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання при виконанні службових обов’язків по захисту територіальної цілісності та суверинітету України під час агресії російської федерації, отримавши поранення несумісне із життям.

Сталася ця трагедія в районі населеного пункту Журавлі (Курська область, рф).

Ще одна велика біда прийшла до нашої громади, ще на одного вірного захисника осиротів наш край, кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас. Вся наша громада у глибокій скорботі. Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки родині, друзям, товаришам і побратимам Дмитра. Спасибі вам за вірного сина України! Поділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами. Хай буде світлим і незгасним спомин про нашого земляка, захисника Батьківщини Дмитра БОБОВА!

Пам’ятаймо: Герої не вмирають, доки живуть у наших серцях!

Про час і місце поховання Героя повідомимо згодом.

Вічна пам’ять та вічна слава Захиснику!