03 Листопада, 2021 р., 09:02
Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді
25 Жовтня, 2021 р., 15:16
Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді. https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-zhitlom-na-gidi-1
20 Жовтня, 2021 р., 09:24
15 Жовтня, 2021 р., 14:56
Організатор заходу-начальник служби у справах дітей Тересвянської ТГ Жмурко Н.В. , разом з  працівником  ЮП СП Тячівського ГУНП в Закарпатській області  лейтенантом поліції Вікторією Алексій зустрілися з учнями Кривської гімназії, де діти мали можливість поспілкуватися з працівниками ЮП СП Тячівського ГУНП в Закарпатській області на тему Булінгу, торгівлі людьми, насильства в сім'ї та яку відповідальність несе за собою кожен злочин. Діти були активними, зацікавленими у проведеному заході. Щира подяка  організаторам,соціально психологічній службі Штен М. В, Спащук Л. І та учасникам заходу.
01 Жовтня, 2021 р., 16:21
Днями  пройшла зустріч Голови Тересвянської селищної ради Грабарь І.І. з представниками програми "U-LEAD з Європою" стосовно обміну досвідом та розробки велотранспортної інфраструктури між громадами від смт. Тересва до с. Усть-Чорна.
16 Вересня, 2021 р., 11:22
Доводимо до відома суб’єктів приватного сектору!