16 Вересня, 2021 р., 09:23
У Тересвянській  громаді 13 вересня було проведено тренінг щодо організації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами. Тренінг провела директорка Вільховецького інклюзивно-ресурсного центру Богаченко Євгенія Василівна. Участь у заході взяли представники закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Було висвітлено ряд питань щодо роботи в даному напрямку. Асистенти вчителів та вихователів отримали підтримку в роботі та в організації навчального процесу дітей з ООП.  Для всіх діток є надзвичайно важливим вміння комунікувати, бути пристосованими до навколишнього сучасного середовища, поважати і розуміти оточуючих, вміти поводитись у різних життєвих ситуаціях. Для досягнення цієї мети і є інклюзія.
15 Вересня, 2021 р., 12:05
З 1 вересня громадяни України мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори. У добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.
09 Вересня, 2021 р., 14:31
Дотації пасічникам у 2021 році!
01 Вересня, 2021 р., 14:10
Шановні жителі громади !
27 Серпня, 2021 р., 10:55
26 серпня молоді футболісти з селища Тересва під керівництвом Сасина О.В. взяли участь у турнірі з футболу, який проходив у селі Терново Тячівського району.
27 Серпня, 2021 р., 10:45
В селищі Тересва здійснено капітальний ремонт комунальної дороги по вулиці Вайди та по вулиці Партизанська
17 Серпня, 2021 р., 10:53
У понеділок 16 серпня 2021 року у селищі Вишково Хустського району відбувся традиційний літній турнір з футболу серед юнаків 2008 – 2009 р.н.
10 Серпня, 2021 р., 15:45
Програма підтримки тваринництва.