05 Квітня, 2024 р., 15:02
В неділю 14 квітня 2024 р. відбудеться  Першість  Тересвянської селищної ради з футболу в форматі 7 + 1.
03 Квітня, 2024 р., 20:25
Завтра, 4 квітня 2024 року, відбудеться прощання із нашим Захисником, Артемом Варга, яке розпочнеться орієнтовно о 12год 30 хв.
03 Квітня, 2024 р., 15:50
Весь березень команда ЗооКонтроль працювала на Закарпатті. На території Тересвянської територіальної громади відбулась стерилізація та вакцинація безпритульних тварин. Фахівці  здійснювали відлов безпритульних собак, це вперше  ветпункт відвідував Закарпатську область та зокрема нашу громаду.
03 Квітня, 2024 р., 15:22
Уряд відновив бюджетні субсидії та дотації на утримання великої рогатої худоби (корів) та маточного поголів’я кіз і овець.
03 Квітня, 2024 р., 13:59
Зустріч полеглого на війні Захисника, Артема Варги, відбудеться сьогодні.
02 Квітня, 2024 р., 22:20
   Спеціалістами мобільної бригади Ужгородського міського пологового будинку проводиться медичний огляд жінок і дітей.     У складі бригади працює лікар - спеціаліст ультразвукової діагностики -педіатр -акушерка -акушер-гінеколог      Бригада оснащена сучасною апаратурою (апаратами УЗД, кардіотокографії), витратними матеріалами для проведення гінекологічного огляду жінок та взяття біоматеріалу для проведення цитології, тестами на виявлення ВІЛ, сифілісу, гепатитів В та С, рівня цукру крові.     Всі бажаючі можуть пройти медичний огляд, здати матеріал для цитологічного обстеження, отримати рекомендації з питань планування сім’ї, контрацепції та, при необхідності, скерування до спеціалізованих медичних закладів. Весь обсяг медичних послуг, який надають спеціалісти бригади, є безкоштовним. Обстеження проводитиметься за адресою смт.Тересва вул.Борканюка 5 (на базі лікарні на 11:00 к.ч)
02 Квітня, 2024 р., 18:42
До уваги представників бізнесу громади!
02 Квітня, 2024 р., 16:13
   Знову звістка про загибель нашого захисника, сина, брата, односельця сколихнула жителів Тересвянської громади, які до останнього сподівались, що він живий.
31 Березня, 2024 р., 11:23
Вітаємо всіх християн, які сьогодні святкують світле свято Великодня!