26 Лютого, 2024 р., 16:03
Сьогодні до Тячівської районної лікарні прибуде скорботний кортеж із тілом нашого Захисника, Ласковця Віктора Сергійовича, номер обслуги 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0998.
26 Лютого, 2024 р., 13:43
Твої командири чекають на тебе.
26 Лютого, 2024 р., 11:26
Відповідно до графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Тересвянської селищної ради, селищний голова Грабарь Ігор Іванович проводитиме особистий прийом громадян у селі Крива в четвер, 29 лютого 2024 року. Години прийому: з 9:00 до 12:00.
24 Лютого, 2024 р., 17:29
Безжальна, жорстока війна не перестає про себе нагадувати приносячи біль та смуток.  І знову сумна звістка...
23 Лютого, 2024 р., 15:35
До другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну, учні Тересвянської школи мистецтв підготували виставку в стінах селищної ради. Діти в своїх малюнках передали власні емоції, бачення та розуміння війни.
20 Лютого, 2024 р., 11:14
20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України. Памʼятаємо Героїв які загинули за вільну і незалежну Україну!
19 Лютого, 2024 р., 16:20
Волейбол, баскетбол, черлідинг і футзал: команди учнів закладів освіти Тересвянської ТГ. Команди показали свою майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Юні спортсмени відзначилися безліччю напружених і захопливих моментів та цікавою грою.   Дівчата та юнаки наполегливо тренуються, щоб успішно пройти всі етапи проєкту   Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги та здобути перемогу.
14 Лютого, 2024 р., 16:00
Повідомлення про планові перерви в електропостачанні споживачів ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на 15 -16 лютого.2024р.
13 Лютого, 2024 р., 15:31
Повідомлення про планові перерви в електропостачанні споживачів ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на 14  лютого.2024р.
13 Лютого, 2024 р., 15:24
Увага до всіх мешканців! Працівниками Закарпатської філії ТОВ Газорозподільні мережі України ремонтні роботи виконано в повному обсязі. Працівники приступають до виконання робіт по відновленню газопостачання. Відновлення буде відбуватися відповідно до чинного законодавства та Правил безпеки систем газопостачання. Просимо сприяти працівникам газового господарства та надавати безперешкодний доступ до газового обладнання при виконанні їхніх обов'язків. Вдячні за порозуміння!