21 Квітня, 2023 р., 15:55
В неділю 23.04.2023 року на стадіоні «АВАНГАРД» відбудеться футбольний матч в рамках чемпіонату району серед аматорських команд, між командами ФК «АВАНГАРД» - Тересва та ФК «Солотвино».  Початок зустрічі о 16:00 к.ч.
21 Квітня, 2023 р., 09:45
Які послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг? Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки. Перегляньте добірку сервісів на Гіді
20 Квітня, 2023 р., 15:10
Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
20 Квітня, 2023 р., 14:20
Сьогодні 20.04.2023 Відбудеться товариський матч по футболу між командами «АВАНГАРД» - Тересва та «БЕРКУТ» - Бедевля початок зустрічі о 19:00
15 Квітня, 2023 р., 18:58
Шановні мешканці громади!
14 Квітня, 2023 р., 11:28
Вітаємо шановні мешканці громади.
14 Квітня, 2023 р., 11:25
У чистий четвер, 13 квітня цього року на території стадіону в с. Грушово відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику.
12 Квітня, 2023 р., 16:16
Щиросердечні слова вдячності висловлюємо найкращим волонтерам нашої країни це - нашим діточкам!!! Вони активно долучилися до акції «Подаруй солдату свято» і принесли величезну купу дарунків для наших Захисників!!! (Більше тони смаколиків!!!) Ви справжні юні патріоти своєї країни та гідні сини і доньки нашої Батьківщини, честь та хвала!!! Окрема вдячність також всім іншим людям з великим серцем❤️Разом сила!!! Слава Україні!!! 👍🤝🇺🇦💪✌️(В акції взяли участь діти та педагоги: Тересвянського та Грушівського  ліцеїв, Кривської гімназії, ЗДО «ВЕСЕЛКА», Кривський  та Грушівський ЗДО.)