06 Липня, 2023 р., 16:16
Відповідальна особа Тересвянської селищної ради з координації звернень громадян відносно роботи захисних споруд розміщених на території Тересвянської селищної ради:
05 Липня, 2023 р., 11:55
Щорічно, четвертого липня, відзначається День Національної поліції України. Життя показало здатність підрозділів МВС України забезпечувати дотримання законності і правопорядку, захист законних прав та інтересів громадян України та гостей нашої держави.
03 Липня, 2023 р., 11:54
Гаряча лінія Державної екологічної інспекції Закарпаття
29 Червня, 2023 р., 10:38
Завдяки фінансуванню Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Австрійського Червоного Хреста, на другому поверсі Комунального закладу «Місцева пожежна охорона» Тересвянської селищної ради проведено капітальний ремонт та облаштовано тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб.
28 Червня, 2023 р., 16:08
Шановні жителі та гості Тересвянської громади, щиро вітаю вас з Днем Конституції - головного закону нашої країни. 28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.
27 Червня, 2023 р., 14:02
До уваги бізнес кіл/експортерів громади!!!!!
26 Червня, 2023 р., 15:00
Інформаційний лист «Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період»
23 Червня, 2023 р., 15:44
Болюча, сумна звістка, яку неможливо усвідомити і до сьогодні, ні розумом, ні серцем, ні душею... 24 червня 2023 року минає річниця з дня загибелі нашого Героя, Захисника України, Дмитра Зайцева.
23 Червня, 2023 р., 11:11
До відома суб’єктів підприємницької діяльності у сфері сільськогосподарського виробництва.